خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

شینا تورنادو در صدر اسکات تاک تیک در سایه/آغاز مرحله دوم لیگ دوچرخه سواری استان قم.

  حسن عالمی زاده رئیس کمیته مسابقات هیئت دوچرخه سواری در گفت و گو با روابط عمومی هیئت بیان کرد:صبح امروز 15 مرداد ماه در بلوار فردوسی اولین مسابقه از مرحله دوم لیگ دوچرخه سواری استان خبرداد.

  وی گفت:لیگ دوچرخه سواری استان یادواره شهیدان دوچرخه سوار مدافع حرم سید مصطفی موسوی و مهدی صابری در چهار مرحله و طی هشت مسابقه به انجام خواهد رسید و اکنون در فصل تابستان شاهد اولین مسابقه از مرحله دوم هستیم.

  عالمی زاده ادامه داد:در مسابقه دور حذفی امروز بیست ورزشکار در غالب نه تیم شرکت کردند و شاهد رقابت جذاب و تنگاتنگ بین تیم ها و ورزشکاران و بودیم.

  وی بیان کرد:امروز ورزشکاران در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان به انجام رسید و در پایان مسابقه در رده سنی بزرگسالان آقای علی رضا تنباکویی از تیم شینا تورنادو و حمید و حامد هاشم پور از تیم اسکات تاک تیک به ترتیب اول تا سوم شدند.

  عالمی زاده ادامه داد:در رده سنی جوانان نیز علی ایزدی و محمد حسین امینی از تیم شینا تورنادو و علی انصاری از تیم شاهین بر روی سکو رفتند.

  رئیس کمیته مسابقات افزود:در مجموع امتیازات تیمی تا کنون تیم شینا تورنادو با 810 امتیاز و تیم اسکات تاک تیک با 742 امتیاز رقابت نزدیکی برای کسب عنوان قهرمانی دارند و همچنین دو تیم دی با 398و تیم الوند با 380 امتیاز رقابت تنگا تنگی جهت ماندن بر سکو را دارند.

  عالمی زاده اضافه کرد:البته تا پایان لیگ همچنان 5مسایقه در پیش رو داریم و احتمال وارد شدن دیگر تیمها برای رسیدن به سکو وجود دارد.

  لازم به ذکر است که در این مسابقه شینا تورنادو مهدی دانش را در اخیتیار نداشت و با این وجود همچنان پیشتازی خود را بر اسکات تاک تیک حفظ کرده است.


  این مطلب تا کنون 17 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : مسابقه ,عالمی ,تورنادو ,دوچرخه ,زاده ,شینا ,عالمی زاده ,شینا تورنادو ,دوچرخه سواری ,امتیاز رقابت ,زاده ادامه ,دوچرخه سواری استان ,رئیس کمیته مسابقات ,
  شینا تورنادو در صدر اسکات تاک تیک در سایه/آغاز مرحله دوم لیگ دوچرخه سواری استان قم.

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده